Werkbezoek Twan Beurskens

Op 17 juli jl. heeft VVD gedeputeerde Twan Beurskens van de provincie Limburg een werkbezoek gebracht aan Kerkrade. Hij is uitvoerig bijgepraat door een delegatie van het team van de VVD Kirchroa, waaronder wethouder Dion Schneider en fractievoorzitter Wim de Groot, over alle mooie ontwikkelingen in onze gemeente. Mede vanuit zijn portefeuille onderdeel Economische Zaken was Twan zeer te spreken over de economische ontwikkelingen in onze gemeente. Hierbij was het centrumplan met alle daarbij behorende facetten een voorbeeld voor alle middelgrote gemeenten in Limburg, aldus Beurskens. Maar ook de toename van de werkgelegenheid en de afname van het aantal mensen in de bijstand was voor hem het bewijs dat Kerkrade structureel goed beleid voert.

 

 

 Xclusive Multimedia Services