VVD stelt vragen inzake vol stroomnetwerk


De VVD Kerkrade stelt vragen inzake het steeds vollere stroomnetwerk en de problemen die dat oplevert voor bewoners en ondernemers in Kerkrade. Zo kan het nieuwe wijkzorgcentrum bij het VIE in Kerkrade niet in gebruik genomen worden vanwege het ontbreken van voldoende stroomcapaciteit. Enexis geeft aan dat dit mogelijk nog jaren kan duren. De VVD Kerkrade maakt zicht zorgen over deze ontwikkeling in de wetenschap dat juist nu een versnelling in de bouw van woningen en bedrijven plaatsvindt in Kerkrade.

De VVD Kerkrade stelt dan ook vragen om een helder beeld te krijgen over de huidige situatie en de mogelijke oplossingen hiervoor. Link naar deze vragen: vragen VVD Kerkrade

UPDATE: Op dinsdag 20 februari heeft ook Tweede Kamerlid Silvio Erkens vragen gesteld aan Minister Jetten inzake deze kwestie.

 

Foto: (C) MeanderXclusive Multimedia Services