Vragen aan Minister naar aanleiding van vol stroomnet Kerkrade

Tweede kamerlid Silvio Erkens uit KErkrade heeft Minister Jetten schriftelijke vragen gesteld vanwege het niet kunnen openen van het nieuwe wijkzorgcentrum bij het VIE in Kerkrade als gevolg van een vol stroomnetwerk. De vragen zijn hier terug te lezen: https://www.tweedekamer.nl/kamerstukken/kamervragen/detail?id=2024Z02767&did=2024D06365  

Eerder deze week stelde de lokale VVD Kerkrade fractie reeds vragen hierover aan het College van Burgemeesters en Wethouders in Kerkrade.

De VVD is bezorgd dat er steeds meer voor Kerkrade belangrijke projecten stil komen te liggen als gevolg van het overvolle netwerk en roept op tot maatregelen om deze problemen sneller op te lossen en lokale overheden de ruimte te geven prioriteiten te kunnen stellen bij netbeheerders.

 Xclusive Multimedia Services