Team

Een jaar of tien geleden bestond het team van VVD Kerkrade uit nog geen 5 personen. Inmiddels staat VVD Kirchroa met een, met passie voor Kerkrade gevuld, team van enthousiaste mensen klaar om het echte werk te verzetten in onze mooie stad.

Kerensa Kuijpers

Secretaris



kerensa@vvdkirchroa.nl

Geboren: 27 Sep, 1971


mijn motivatie >>

Dion Schneider

Wethouder



dion@vvdkirchroa.nl

Geboren: 31 Aug, 1970


mijn motivatie >>

Wim de Groot

Fractievoorzitter



wim@vvdkirchroa.nl

Geboren: 26 Jul, 1957


mijn motivatie >>

Hein Driessen

Raadslid



hein@vvdkirchroa.nl

Geboren: 3 Oct, 1957


mijn motivatie >>

Roger Scheeren

Commissielid (AZM)



roger@kirchroa.nl

Geboren: 23 Aug, 1971


mijn motivatie >>

Roger Creusen

Commissielid (B&S)



roger@vvdkirchroa.nl

Geboren: 7 Aug, 1967


mijn motivatie >>

Sonja Koch

Commissielid (GEZ)



sonja@vvdkirchroa.nl

Geboren: 15 Jun, 1972


mijn motivatie >>

Steunfractieleden:

  • Marcel Ballas
  • ZoĆ« Schneider
  • Patrick Starmans
  • Nicole van der Sleen
  • Silvio Erkens

Ondersteuning

  • Kevin Riemens
  • Tim Glenz

 

Xclusive Multimedia Services