Team

Tien jaar geleden bestond het team van VVD Kerkrade uit nog geen 5 personen. Inmiddels staat VVD Kirchroa met een, met passie voor Kerkrade gevuld, team van enthousiaste mensen klaar om het echte werk te verzetten in onze mooie stad.

Dion Schneider

Wethouder



dion@vvdkirchroa.nl

Geboren: 31 Aug, 1970


mijn motivatie >>

Wim de Groot

Fractievoorzitter



wim@vvdkirchroa.nl

Geboren: 26 Jul, 1957


mijn motivatie >>

Hein Driessen

Commissielid



hein@vvdkirchroa.nl

Geboren: 3 Oct, 1957


mijn motivatie >>

Roger Creusen

Commissielid



roger@vvdkirchroa.nl

Geboren: 7 Aug, 1967


mijn motivatie >>

Roger Scheeren

Fractielid



roger@kirchroa.nl

Geboren: 23 Aug, 1971


mijn motivatie >>

Tim Glenz

Fractielid



tim@vvdkirchroa.nl

Geboren: 6 Sep, 1981


mijn motivatie >>

Fleur Wipperfurth

Fractielid



fleur@vvdkirchroa.nl

Geboren: 10 Aug, 1981


mijn motivatie >>

Bjorn Hanssen

Fractielid



bjorn@vvdkirchroa.nl

Geboren: 27 Sep, 1971


mijn motivatie >>

Sonja Koch






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Wim Franssen






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Zoë Schneider






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Jos Iding

Raadslid



jos@vvdkirchroa.nl

Geboren: 29 Jul, 1969


mijn motivatie >>

Fabienne Sterk






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Marcel Ballas






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Jocelyn Langen






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Paul Hollanders






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Silvio Erkens






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Tessy Willems

Fractiesecretaris



tessy@vvdkirchroa.nl

Geboren: 10 Aug, 1968


mijn motivatie >>

Rald Groven






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Patrick Starmans






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Nico Fiori






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Mark Nellessen






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Peter Kerff

Kandidaat



peter@vvdkirchroa.nl

Geboren: 30 Apr, 1964


mijn motivatie >>

Jos Kerres

Kandidaat



jos.k@vvdkirchroa.nl

Geboren: 1 Jun, 1955


mijn motivatie >>

Franco Burggraaff

Ondersteuning



franco@vvdkirchroa.nl

Geboren: 16 Mar, 1964


mijn motivatie >>

Richard Ginsel






Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Kevin Riemens

Webmaster



kevin@vvdkirchroa.nl

Geboren: 9 Nov, 1982


mijn motivatie >>

Karen Bloemen

Kandidaat





Geboren: 15 Apr, 1939


mijn motivatie >>

Nino Penino

Bestuursvoorzitter



nino@vvdkirchroa.nl

Geboren: 1 Jan, 1970


mijn motivatie >>

Jos Paulissen

Penningmeester



josp@vvdkirchroa.nl

Geboren: 4 Nov, 1964


mijn motivatie >>

Leon Fuchs

Bestuurssecretaris



leon@vvdkirchroa.nl

Geboren: 16 Aug, 1962


mijn motivatie >>
Xclusive Multimedia Services