Team

Een jaar of tien geleden bestond het team van VVD Kerkrade uit nog geen 5 personen. Inmiddels staat VVD Kirchroa met een, met passie voor Kerkrade gevuld, team van enthousiaste mensen klaar om het echte werk te verzetten in onze mooie stad.

Nino Pennino

Bestuursvoorzitter



nino@vvdkirchroa.nl

Geboren: 1 Jan, 1967


mijn motivatie >>

Leon Fuchs

Bestuurssecretaris



leon@vvdkirchroa.nl

Geboren: 16 Aug, 1962


mijn motivatie >>

Jos Paulissen

Penningmeester



josp@vvdkirchroa.nl

Geboren: 4 Nov, 1964


mijn motivatie >>

Dion Schneider

Wethouder



dion@vvdkirchroa.nl

Geboren: 31 Aug, 1970


mijn motivatie >>

Wim de Groot

Fractievoorzitter



wim@vvdkirchroa.nl

Geboren: 26 Jul, 1957


mijn motivatie >>

Hein Driessen

Raadslid



hein@vvdkirchroa.nl

Geboren: 3 Oct, 1957


mijn motivatie >>

Roger Creusen

Commissielid (B&S)



roger@vvdkirchroa.nl

Geboren: 7 Aug, 1967


mijn motivatie >>

Roger Scheeren

Commissielid (AZM)



roger@kirchroa.nl

Geboren: 23 Aug, 1971


mijn motivatie >>

Tim Glenz

Commissielid (GEZ)



tim@vvdkirchroa.nl

Geboren: 6 Sep, 1981


mijn motivatie >>

Steunfractieleden:

  • Marcel Ballas
  • Wim Franssen
  • Björn Hanssen
  • Jocelyn Langen
  • Zoë Schneider
  • Nicole van der Sleen
  • Patrick Starmans
  • Fleur Wipperfurth

Ondersteuning

  • Franco Burggraaff
  • Kevin Riemens

 

Xclusive Multimedia Services