Silvio Erkens behaalt Tweede Kamerzetel!

Silvio Erkens uit Kerkrade heeft tijdens de Tweede Kamerverkiezingen van 22 november wederom een zetel weten te bemachtigen. Silvio behaalde liefst 6.472 voorkeursstemmen waarvan een groot deel uit Limburg en liefst 654 stemmen in Kerkrade. Daarmee kan Silvio ook de komende jaren knokken voor Kerkrade, Parkstad en Limburg.

Bijzonder is dat Silvio na de lijsttrekkers van de VVD, NSC, PVV, SP en GL/PvdA de meeste stemmen wist te behalen in Kerkrade. VVD Kerkrade-Landgraaf voorzitter Roger Scheeren: “We zijn de kiezers in Kerkrade en Limburg enorm dankbaar voor hun stem, een krachtig mandaat, waardoor onze stad en regio wederom een sterke vertegenwoordiging heeft in de Tweede Kamer”

Silvio zal 6 december officieël beëdigd worden in de plenaire zaal van de Tweede Kamer.Xclusive Multimedia Services