Het VVD Kirchroa team voor de komende vier jaar!

Tijdens een buitengewone raadsvergadering op woensdag 16 mei 2018 is het nieuwe college van B&W van de gemeente Kerkrade geïnstalleerd. De VVD Kirchroa vormt de komende vier jaar de Kerkraadse coalitie samen met de partijen Burgerbelangen, PvdA en CDA. Namens de VVD Kirchroa keert Dion Schneider terug als wethouder. Hij zal de portefeuilles economische zaken, verkeer en vervoer, duurzaamheid, milieu, afval en reiniging en arbeidsmarktbeleid gaan beheren. Door het toetreden van Dion Schneider tot het college is Hein Driessen, de nummer drie op de kieslijst bij de gemeenteraadsverkiezingen, geïnstalleerd als raadslid. Wim de Groot is door de fractie van de VVD Kirchroa wederom gekozen tot fractievoorzitter. Daarnaast zal Wim gaan fungeren als plaatsvervangend voorzitter van de gemeenteraad. De VVD Kirchroa zal de komende raadsperiode drie burgercommissieleden leveren, te weten: Roger Creusen (commissie Burgers & Samenleving), Roger Scheeren (commissie Algemene Zaken & Middelen) en Tim Glenz (commissie Grondgebied & Economische Zaken).

Wij wensen Dion, Wim, Hein, Roger, Roger en Tim veel succes voor de komende vier jaar!

 

 

 

 Xclusive Multimedia Services