Team

Een jaar of tien geleden bestond het team van VVD Kerkrade uit nog geen 5 personen. Inmiddels staat VVD Kirchroa met een, met passie voor Kerkrade gevuld, team van enthousiaste mensen klaar om het echte werk te verzetten in onze mooie stad.

Nino Pennino

Bestuursvoorzitter



nino@vvdkirchroa.nl

Geboren: 1 Jan, 1967


mijn motivatie >>

Leon Fuchs

Bestuurssecretaris



leon@vvdkirchroa.nl

Geboren: 16 Aug, 1962


mijn motivatie >>

Jos Paulissen

Penningmeester



josp@vvdkirchroa.nl

Geboren: 4 Nov, 1964


mijn motivatie >>

Dion Schneider

Wethouder



dion@vvdkirchroa.nl

Geboren: 31 Aug, 1970


mijn motivatie >>

Wim de Groot

Fractievoorzitter



wim@vvdkirchroa.nl

Geboren: 26 Jul, 1957


mijn motivatie >>

Hein Driessen

Commissielid



hein@vvdkirchroa.nl

Geboren: 3 Oct, 1957


mijn motivatie >>

Roger Creusen

Commissielid



roger@vvdkirchroa.nl

Geboren: 7 Aug, 1967


mijn motivatie >>

Roger Scheeren

Fractielid



roger@kirchroa.nl

Geboren: 23 Aug, 1971


mijn motivatie >>

Tim Glenz

Fractielid



tim@vvdkirchroa.nl

Geboren: 6 Sep, 1981


mijn motivatie >>

Fleur Wipperfurth

Fractielid



fleur@vvdkirchroa.nl

Geboren: 10 Aug, 1981


mijn motivatie >>

Bjorn Hanssen

Fractielid



bjorn@vvdkirchroa.nl

Geboren: 27 Sep, 1971


mijn motivatie >>

Sonja Koch

Fractielid



info@vvdkirchroa.nl

Geboren: 15 Jun, 1972


mijn motivatie >>

Wim Franssen

Fractielid



info@vvdkirchroa.nl

Geboren: 24 Mar, 1955


mijn motivatie >>

Jos Iding

Raadslid



jos@vvdkirchroa.nl

Geboren: 29 Jul, 1969


mijn motivatie >>

Patrick Starmans

Fractielid



patrick@vvdkirchroa.nl

Geboren: 20 Dec, 1973


mijn motivatie >>

Franco Burggraaff

Ondersteuning



franco@vvdkirchroa.nl

Geboren: 16 Mar, 1964


mijn motivatie >>

Kevin Riemens

Ondersteuning



kevin@vvdkirchroa.nl

Geboren: 9 Nov, 1982


mijn motivatie >>
Xclusive Multimedia Services